KONST / Litografier / Färglitografi 12354051
nr 1235 4051
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, "Solnedgång i Havsbandet", Akvarellerad lito. Motivet: 27x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:19:38
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth